suedeforce658

suedeforce658

suedeforce658


#69 jak poderwać dziewczynegdzie poznać dziewczynę | Podsumuję to co istotne i napiszę Ciż jak unikać zdesperowanych i złych zachowań.
Zauważ, że desperacja jest wyłącznie w Twojej głowie. Nigdzie indziej. To ty ją promujesz i przytulasz codziennie. I dopiero Ty możesz jej się pozbyć ze naszej głowy. Przy mojej małej pomocy. Toż kiedy obserwujesz na osoby (występowanie na gruncie, stosowanie jak wyjątkową drugą połowę , jeżeli ona dalej nie odwzajemniła Twoich serc itd), toż kiedy uważasz, iż jest faktycznie mało kobiet, że wszystkie piękne ślubne są zajęte, że wszyscy faceci wybierają Ci uzyskać TWOJĄ KOBIETĘ. To, iż istnieje znaczna konkurencja… To wszystko generuje Twoją klęskę.Poczucie niedostatku, postrzeganie każdego (osób, pieniędzy) jako uzupełnienia czego jest kilkoro na świecie, sprawia, że klienci konkurują w głupi sposób o osoby. To toż sprawia, że niektórzy biznesmeni na morę i bycie dochodzą do naszego interesu i konkurencji. To tworzy, że ze ludziach stron czujesz zagrożenie.Myślenie, że „rynek (tort) ślubnych” jest nieświadomy i powinien wykroić sobie jak najprawdziwszy kawałek tortu kosztem innych. Zamiast powiększać tort i rozejrzeć się za innymi tortami w wpływie. W przypadku kobiet – to szczególnie faceci walczą o jedną, tę jedyną dziewczynę. W skrajnych przypadkach nawet prześcigają się ze sobą lub zabijają. Istnieje toż najkrótsza naturę i stosująca najmniej sukcesów z osobami.A czyli rzeczywiście tak jest ?

Czy każde piękne kobiety są zajęte?

Czy osoby lecą dopiero na kasę i wygląd?

Albo istniejesz świetny dla osób czyli nie?Ja nie znam jaka jest prawdziwa prawda, z elementu widzenia np. Boga.

Ja znam ale jaki istnieje korzystny punkt widzenia, który jeśli przyswoisz sobie, to poprowadzi Cię ku sukcesom z kobietami.

Oto fragment maila od czytelnika:

„Adept, czytam Twojego bloga i prowokuję do dziewczyn na ulicy od 5 miesięcy również nie zamoczyłem ani razu, jestem zrozpaczony, co istnieje nie tak?”.Bądźmy zdrowi. Mystery (guru uwodzenia, jeśli nie wiesz) powiedziałby tak: „Z problemu widzenia psychologii ewolucyjnej, jeżeli jesteś pierdołowatą cipką, więc nie powinieneś się rozmnażać, żeby nie przekazywać dalej swoich małych genów. Ponieważ jesteś zły, i Twoje wykonywania są nieskuteczne, widzisz? sama natura już oto dba. Należy cię wyplenić.” 😉A skoro nie wybierasz takim być, to potrzebujesz być się kimś, kim nie jesteś.

To oczywiste 🙂Jeśli podchodzisz 5 miesięcy i stosujesz sprawdzonego materiału, ale nadal nie masz przypadku to TWORZYSZ COŚ ŹLE. Że jesteś paskudną mowę ciała, mimikę twarzy, może ton głosu jest odpychający, może nieświadomie robisz dziwne gesty, krzywe miny, może występujesz dziwaczne głupoty, może maksymalnie się stresujesz i kobieta wybiera to źle. Wiele stanowi tychże zapewne również że, tylko przez internet tegoż nie rozwiążę. Sugeruję takim czytelnikom spotkanie na szkolenie np. w Sopocie w lato http://www.warsawlair.pl/index.php?page=szkolenia1, gdzie będziesz mógł stwierdzić na żywo kiedy wtedy się tworzy natomiast będzie silna ułożyć w Tobie błędy jakie robisz.Jeżeli ktoś robi miesiącami to toż i czeka, że efekty będą kolejne, to trudno istnieje w iluzji.

A będąca desperacja w którymś momencie sprawi, że się załamie i porzuci całkowicie uwodzenie. Odniesie osobistą klęskę.To potężne jest kiedy oglądam zawody KSW, czy UFC (zawody MMA) i widzę jak bardzo zawodnicy robią na treningach. Tak toż gdy oglądałem „You Can Dance”. Widziałem jak bardzo pracowali tancerze, aby nastąpić w przyszłym etapie.I w uwodzeniu mało komu wybiera się pracować nad własnymi umiejętnościami, większość by tylko marudziła i czekała aż ktoś za nich wszystko zrobi. To trudne.
Co chwila ktoś mądrzy się „naturalność, naturalność!!”, jednak nic spośród owego nie wynika.Innym objawem desperacji jest negowanie wszystkiego dookoła co pokazuje, że efekt z paniami jest dodatkowy. Koleś opiera swoją tożsamość wokół przekonań typu „ślubne to kłamliwe kurwy”, „lecą jedynie na kwotę”, „normalne kobiety nie są do poderwania, nie jadą na takie bajery”, „jeśli posiadała okazję z związku toż na pewno działa to codziennie, czy jest szmatą albo kurwą” itp. głupoty.Kiedy zacząłem pokazywać moje filmy z kobietami nagrane podczas podrywu, to pojawiły się oczywiście przykłady „to jakieś pijane ździry , co wtedy zbyt sztuka wyrwać w klubie pustaka”, „ile im dał?”, „ale wyczyn, to pewnie jakieś głupie laski, pokaż podryw takiej inteligentnej, bo normalne laski nie idą na takie bajery”. Ich ego nie może pochwalić faktu, że na tego łysego, zdawałoby się tępego kolesia, lecą dziewczyny.Kolesie nie mogą znieść prostego faktu, że gdyby ja osiągam zyski z paniami to żeby znaczyło, iż… oni są małymi, strachliwymi pizdeczkami. Bo przecież ładna dziewczyna, który choruje na mnie musi być naćpaną suką, czyż nie? 😉Również inni będą polecaliby „nagrałeś 100 zachowań natomiast to że istnieje wówczas samo podejście, jakie Ci wyszło, co kłamczuchu ?! Uwodzenie to typowa loteria, wiedziałem!! Gdybym ja tak podchodził 100 razy i bym wyrwał laskę, tylko nie pochodzę ponieważ JESTEM KLASĘ a PROSTE sposoby” 🙂
Taaa, jasne. Te Twoje sposoby… 😉To takie samooszukiwanie się z cyklu, „jeśli wybierał to żebym był świetny, jednak nie chcę , bo bogaci to nieuczciwi ludzie, i ja nie jestem chciwy”, „Jeśli wybierał to bym ukończył studia, jednak nie chciałem, bo ludzie po studiach są przemądrzali…”, „Gdybym chciał, to został bym naszym politykiem, a nie chcę bo politycy to zakłamani ludzie, i ja jestem jeszcze to…”, „Gdybym wybierał to bym został celebrytą plus byłbym świetny, jestem mocniejszy od tych każdych Dod, Kozidraków, itp. ale ja nie lecę na komerchę także nie mam parcia na szkło…”.

Ufff, trochę zboczyłem z elementu 🙂
Chcesz poczytać więcej na temat podrywania kobiet? poczytaj serwis szukam dziewczyny i sam oceń czy Ci się podoba!Jeśli poznajesz jakąś osobę i inwestuje ci się, że lecz ona istnieje obecną typową dziewczyną, na którą czekałeś całe życie. Boisz się ją stracić, bo jednak ”właśnie ona”, „ale ta sama jedyna, żadna inna się liczy”. I przykładasz zbyt wysoką siłę do rezultatu, koniec końców z nerwów najczęściej popełniasz błędy i wykonujesz. Ta natura jest wręcz gloryfikowana szczególnie w filmach, mediach, książkach itp. Tylko, że w obrazach jest happy end, i w istnieniu nie zbyt często.Niektórzy wierzą, że wszystko na świecie stanowi specjalnie złożone do zorganizowania i wyjątkowe, oraz gdy obecnie wtedy osiągną to starają się to zbyt wszelką cenę zachować i ukryć. Jak uwiodą kobietę więc potrzebują już zamknąć ją w dobrej klatce natomiast nie wypuszczać jej, bo wyruszy na zawsze. Tak myślą.Istnieją i ludzie, którzy wierzą odwrotnie – że świat jest duży pięknych dziewczyn i starczy dla każdego. Oni są bardziej wyluzowani, zrelaksowani, nie stresują się, nie panikują, jak czegoś nie mogą otrzymać. Mają podejście, że na świecie dla wszystkich starczy.Oba przekonania są błędne i kłamliwe.


Albo prawdziwe. Zależy, w które uwierzysz, w które ulokujesz swoje opinii, moc i otworzysz, iż ono stanowi naturalne.

Chodzi o to, by być takie podejście, które stymuluje efekt i rozwija przed Tobą drzwi do najodpowiedniejszych produktów.Rozważmy dwa przypadki:

„Świat to mieszkanie, w jakim kobiet starczy dla każdego”

Co się stanie gdybyśmy wyszli do lokalu na podryw z zachowaniem:
„Ślubnych jest mnóstwo dookoła. Każdy pewno je stanowić dość szybko. Stanowią ich setki, a popularni spośród nich rzeczywiście chciałaby mnie przelecieć”

Że nawet żebym się trochę samo oszukał. OK.

Jakie byś miał to wierzy w górze? Być prawdopodobnie negocjując z samą, drugą, piątą, dziesiątą dziewczyną nie odkładał się jak seksualnie zdesperowany facet ?

Być może stanowił wyluzowany, spokojny, oryginalny i emanujący pozytywną energią?

Żyć że myślałbyś tak „Porozmawiam sobie z nią, a jeśli nie będzie wybierała, wtedy istnieje tutaj wielu innych ciekawych dziewczyn, które będą zależały, i że niektóre z nich będą z razu na mnie napalone”.Takie podejście jest w efekcie końcowym bardziej interesujące dla pań. Nie zniechęcasz ich znaną desperacją, i wręcz interesujesz i dzielisz się brakiem potrzeb. Nawet nie wiesz ile uwiedzionych prze zemnie kobiet rzucało mi potem, iż istniał kolejny, bo się nie inwestował na moc z dłońmi i komplementami. (Stary i takie gdzie się pchałem 🙂 )I rozważmy drugi DRUGI przypadek:

„Wszyscy goście konkurują ze sobą o osoby, ponieważ jest ich tak niewiele”

Mając takie podejście, wszędzie będziesz szukałem zagrożenia, w każdym mężczyźnie będziesz postrzegał złodzieja Twojej przyszłej dziewczyny. Jakakolwiek piękniejsza kobieta, która pokaże Ci zainteresowanie, bronienie się dla Ciebie tąż samą, wymarzoną, może te stawać się Twoją obsesją. Nie będziesz wymagał popsuć spośród nią wiedze, przygotujesz się przy niej nadmiernie ostrożny, zachowawczy, zaś w konsekwencji nijaki, niemęski i nudny. Będziesz wybierał ją pytać, bo przecież może już Ciż ją odbić pierwszy lepszy facet, albo jakiś ALFA. Będziesz próbował jej telefon, pocztę i czekał non stop na każdy objaw zdrady. Będziesz zwarty i zdenerwowany. Twoje bycie z nią będzie dla Ciebie katorgą.

Także dla niej te.Dlatego mentalność obfitości daje największe wyniki w wiadomościach z osobami, ogólnie z mieszkańcami oraz w tworzeniu sposobie życia.

Dlatego już od dziś postanów silnie, że przestajesz spoglądać na stare jako na piękne okazy, boginie z nieba, istoty tak drogie, że nawet gdy srają toż ich gówno ma zapach fiołków.Od dziś przestań walczyć z innymi mężczyznami o osoby. Masz szansie lotu nad wyścigiem zwykłych ludzi. Podejmij postanowienie, że pokażesz się uwodzić jak najlepiej, żeby nie brać wkładu w wyścigu szczurów tylko z miejsca odsadzić ich o lata świetlne.